Steun de dierentuin vanuit je zetel!

Algemeen subforum over dieren en dierentuinen. Van de natuur, tot in een kooi, van een huisdier tot een wild dier.
Gebruikersavatar
Gorilla Gust
Laafsekikkers Admin
Laafsekikkers Admin
Berichten: 14096
Lid geworden op: 11 nov 2010, 13:23
Favoriete dierentuin: Bioparc Doué-la-Fontaine
Locatie: België
Contacteer:

Steun de dierentuin vanuit je zetel!

Bericht door Gorilla Gust »

Steun de dierentuinen vanuit je zetel!

Afbeelding

Nu de dierentuinen ook bij ons sluiten in de strijd tegen de COVID-19 besmettingen kan je alsnog van thuis de dierentuin blijven steunen. Waar we dit normaal via een bezoek aan de dierentuin en haar winkels of horecapunten deden, kan dat nu vaak via hun webshops. Bij diverse dierentuinen kan je zo reeds tickets of abonnementen aanschaffen, maar je kan bij heel wat dierentuinen ook leuke souvenirs aankopen.

Dit kan via de webshops van Monde Sauvage (https://mondesauvage.eu/nl/11-conservatie), Pairi Daiza (https://shop.pairidaiza.eu/nl/), de Zonnegloed (https://www.dezonnegloed.be/nl/help-mee/maak-reclame), Kasteelpark Born (https://kasteelparkborn.nl/steun-het-park/tassenactie/), Texel Zoo (https://www.texelzoo-shop.nl/), Kleindierpark (https://www.knuffelineendoosje.nl/), Zoo Bizar (https://zoobizar.nl/winkel/), Diergaarde Blijdorp (https://arrangementen.blijdorp.nl/Produ ... 1601109572) en Ouwehands Dierenpark (https://shop.ouwehand.nl/nl/).

Ook in het buitenland kom je op deze wijze leuke webshops tegen. Met name Parc Zoologique de Paris (https://boutique.parczoologiquedeparis. ... 6QAKwxcpfk), of Zoo Berlin (https://www.zooshopberlin.de/) en het Engelse Chester Zoo (https://gifts.chesterzoo.org/) en het ZSL van London Zoo en Whipsnade Zoo (https://shop.zsl.org/) vallen hierbij op.

Ook kan je nog steeds gewoon aan elke dierentuin rechtstreeks doneren. Steun je liever gericht bij de dierentuin? Ook dat kan onder meer bij Zoo Antwerpen en Zoo Planckendael makkelijk (https://www.zoosamen.be/nl/), net zoals bij Pakawi Park (https://steun.pakawipark.be/). Of de hele specifieke wenslijst van het Duitse Augsburg (https://www.wishsite.de/wishlist/zoo-au ... HsbeAfGIBQ)? Of wordt gewoon een Vriend van Blijdorp (https://vriendenvanblijdorp.nl/) of een Blijdorpert (https://www.cm.com/nl-nl/app/mobileorde ... 65fc2c394b).

Nu de sociale contacten vermeden moeten worden buiten het gezin, is het ook hét moment om een kijkje te nemen bij de kleurplaten van de dierentuinen. Print deze uit, en deel deze met de naasten die je mist, of stuur ze naar de dierentuin om hen een hart onder de riem steken. Dat kan op de websites van Kasteelpark Born (https://kasteelparkborn.nl/kids-fun/kleurplaten/), Zoo Planckendael of Zoo Antwerpen (https://www.zooantwerpen.be/nl/zooschoo ... knutselen/), Apenheul (https://apenheul.nl/ontdek-leer/kinderpagina/doen), AquaZOO Friesland (https://www.aquazoo.nl/kids/kleurplaten/), Burgers' Zoo (https://www.burgerszoo.nl/kids/kleurplaten), Dierenpark Amersfoort (https://dierenparkamersfoort.nl/onze-di ... reekbeurt/), Dierenrijk (https://www.dierenrijk.nl/kids/kleurplaten/) en ZOOparc Overloon (https://www.zooparc.nl/kids/kleurplaten/).

Meer tips? Laat het ons zeker weten!
Steeds weer onderweg enzo(o)!

Plaats reactie